Skin Therapy Studio

Skin Therapy Studio

Kozmetické štúdio,  ktoré spolupracuje s firmou WellU, aby pre svojich klientov zabezpečil výživu zvonku aj zvnútra.

Výživa spočíva v unikátnej a patentom chránenej zložke zvanej Biopepide Complex ktorá je súčasťou kozmeceutík a aj peptidových drinkou. Jedinečnosť spočíva v kolagéne, ktorý je získavaný studenou extrakciou a lyofilizáciou  z rybích koží troch druhov vybraných rýb. Kolagénne vlákno sa následne spracuje na krátke fragmenty o veľkosti 9 až 27 aminokyselín, ktoré sú schopné preniknúť medzibunečne. Takto spracované krátke peptidy aminokyselín rybieho kolagénu si zachovávajú svoju bioaktivitu a vstrebateľnosť až 95%. Spolu s ostatnými zložkami pôsobia na synergicky a holisticky.

Physio Sport Peptide Complex obsahuje špeciálne vybrané zložky vrátane lyofilizovaného rybieho kolagénu (až 650 mg v jednej porcii), kyseliny hyalurónovej, ananásového extraktu s bromelaínom, MSM, glukozamín sulfátu, chondroitín sulfátu, extraktu z červenej repy, lokvátu japonského (Eriobotrya japonica), kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata).

Čo by ste mali vedieť?

  • Kolagén je proteín, ktorý je stavebným kameňom chrupavkovej matrice (95%) a spojivového tkaniva, preto sme do Physio Sport Peptide Complex pridali až 650 mg lyofilizovaného kolagénu.
  • Surovina získaná z rybích koží obsahuje mimoriadne vysoké množstvo signálnych peptidov. Extrakcia vody zo suroviny metódou lyofilizácie bez použitia vysokých teplôt spôsobuje najmenšiu zmenu v jej vnútornej štruktúre. Lyofilizované bunky tvoria špongiovitú štruktúru a jej póry po vložení do vody rýchlo absorbujú vlhkosť. To je obzvlášť dôležité pre rybí kolagén, ktorý obsahuje jemné signálne peptidy.
  • Glukozamín je jednou zo zložiek kĺbových chrupaviek a taktiež nového Physio Sport Peptide Complex. Obsahuje 330 mg glukozamínu.
  • Chondroitín sa prirodzene vyskytuje v tekutine, ktorá prúdi okolo kĺbových chrupaviek, je základnou súčasťou chrupavky a väziva, preto sa nachádza v zložení nášho doplnku (100 mg).
  • Kyselina hyalurónová sa nachádza v pokožke, chrupavke a synoviálnej tekutine. Každý deň sa asi 30 percent prirodzene prítomnej kyseliny hyalurónovej rozpadne a nahradia ju nové molekuly kyseliny. Náš výživový doplnok obsahuje až 100 mg kyseliny hyalurónovej.
  • MSM – organická síra.
  • Extrakt z červenej repy.
  • Bromelaín patrí do skupiny proteolytických enzýmov
  • Kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata) – priaznivo podporuje zdravie kostí a kĺbov. Lokvát japonský (Eriobotrya japonica) posilňuje a dopĺňaje zloženie výživového doplnku. 

Holistic Peptide Complex obsahuje špeciálnu kompozíciu aktívnych zložiek prémiovej kvality, ktorých úlohou je prispievať k správnemu fungovaniu imunitného systému, zmierňovať škodlivé pôsobenie voľných radikálov, a teda stimulovať obranyschopnosť celého organizmu v rámci prevencie a v súlade s holistickým prístupom k zdraviu.

Základom receptúry je opäť lyofilizovaný rybí kolagén, ktorý je zdrojom vysoko kvalitných bielkovín v podobe bioaktívnych peptidov rybieho kolagénu (300 mg v každej dávke prípravku).

Produkt je doplnený o biologicky aktívne formy zložiek s rekordnou antioxidačnou silou a vysokou vstrebateľnosťou: astaxantín získaný zo sladkovodnej riasy Haematococcus pluvialis a extrakt z plodov brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus).

3 druhy húb sú poklonou múdrosti čínskej medicíny, ktorá ich už po stáročia používa na podporu imunitného systému. Holistic Peptide Complex obsahuje extrakt z Agaricus (pečiarka mandľová, Agaricus blazei), Maitake (trsovnica lupeňovitá, Grifola frondosa) a Reishi (lesklokôrovka obyčajná, Ganoderma lucidum). 

Podporu imunity dopĺňa aj synergicky pôsobiaca dvojica kurkumínu z kurkumovníka dlhého so štandardizovaným obsahom 95% kurkumínu  a piperínu z čierneho korenia.

Členovia OZ CFT Nové Zámky u nás získavajú celoročnú zľavu, ktorá bude klientom dodaná na vyžiadanie. Benefit si budete môcť uplatniť pri nákupe na našom E-SHOPE.

Tešíme sa na Vás a určite sa vidíme v našom stánku aj na Open Air Gym Fitness Festival-e.

Ing. Simona Siváková

0905 337 022

www.skintherapystudio.sk

https://skintherapystudio.wellu.eu

Chcem sa stať členom CFT NZ!
Scroll to Top