FIBO Axe Throwing

Náš príbeh sa začal písať už pár rokov dozadu…

Sme rodinná firma, ktorá obľubuje netradičné aktivity a hlavne nové výzvy. Medzi tie najnovšie patrí aj Axe Throwing teda hádzanie sekerou na terč. Keď vám to znie zaujimavo tak verte že to aj je!Po pár hodoch zistíte, aký je to úžasný pocit keď sa vám nielenže sekera zapichne do terča, ale aj cielene trafíte miesto, ktoré vám prinesie potrebný počet bodov k výhre. Ale to sme trocha odbočili.

V našej motokárovej hale FIBO Karting sme sa rozhodli spustiť nový veľmi netradičný typ zábavy/športu. Ako prví na Slovensku a v Nových Zámkoch prinášame AXE THROWING – mestské hádzanie sekerou na terč. Je to hra/šport pre jedného a viacerých hráčov, ktorá sa v zámorí teší veľkej popularite a pomaly sa dostáva do povedomia ľudí aj u nás v Európe. Preto sme sa rozhodli priniesť ju aj na Slovensko.

Keď vás teda už nebavia stále tie isté aktivity, vysedávanie doma a chcete vyskúšať niečo netradičné a nové Axe Throwing je to čo hľadáte.

ČO ZÍSKATE AKO ČLEN OZ CFT NOVÉ ZÁMKY?

Chceš vypustiť paru a zažiť adrenalín? Využi svoju benefi zľavu 10% ako člen OZ. CFT Nové Zámky na FIBO Axe Throwing – hádzanie sekerou na terč, poprípade ak by si chcel môžeš prísť s kamošmi a uplatniť s 10% zľavu pre 4 osoby na hodinu hádzanie sekerou na terč.

Chcem sa stať členom CFT NZ!
Scroll to Top