AB MÄSO, Nové Zámky

Kto sme?

Sme malá poctivá predajňa mäsa a mäsových výrobkov, ktorú sme založili v roku 2012. Ponúkame a vyrábame poctivé produkty najvyššej kvality! Pri výrobe dodržiavame receptúry a tradíciu mäsových výrobkov. Boli to ťažké roky podnikania, ale sme tu skúsenejší a silnejší.

Na našej ceste sa objavili mnohé prekážky, či na strane komunikácie s inštitúciami či menežovania firmy, no napokon sme vždy našli riešenie ako ďalej aby sme si aj do budúcna udržali vysoký štandard poctivosti a kvality. Dnes je tomu už 9 rokov čo sme na trhu a prišli sme na to, že: „Poctivý krčah sa plní po kvapkách.“ Príbehy väčšiny úspešných ľudí hovoria, že skutočne začali s minimálnymi zdrojmi, ale mali veľkú vášeň a odhodlanie naplniť svoj sen.´

 Ak máš pocit, že toho ani dostatočne veľa nevieš, pamätaj, že: „Každý odborník bol raz iba amatér.“ To, čo Ťa dostane vysoko, leží v tebe a tvojom odhodlaní. ❤ Karol Arpáš

Náše predajne v ktorých Vám ponúkame široký výber mäsa, mäsových výrobkov a pestrý doplnkový tovar, nájdete na adrese: Turecká 28, Nové Zámky a v našej predajni v Tescu na Novozámocká ul.2/A Nesvady.

Čo získate ako člen OZ CFT Nové Zámky?

Pre Vás ako členov OZ CFT Nové Zámky sme si pripravili benefit vo forme 7% zľavy na všetky nákupy v danom kalendárnom roku.

Chcem sa stať členom CFT NZ!
Scroll to Top