Salon Liren Nové Zámky

Kozmetický salón krasy a zdravia “Liren” Vás víta v pokojnom a príjemnom prostredí takmer v centre mesta.

U nás v sálone  nájdete PRVÚ Novozámockú kryosaunu, ktorá je zameraná na celotelovú kryoterapiu počas, ktorej je telo vystavované extrémne nízkym teplotám -110 až -190 po dobu 1 až 3 minúty.

Poskytujeme aj ďalšie služby a to trvalo odstraňujeme nežiaduce chlpy pomocou novej generácie diódového laseru  založenom na najnovšej pokrokovej technológií v oblasti estetickej medicíny.

Ponúkame skutočné lahôdky v kozmetickom ošetrení, vysoko kvalitné produkty, profesionalitu a pravidelný prísun noviniek z oblasti kozmetického priemyslu. Pri diagnostikovaní pleti Vám vytvoríme osobitný vyšetrujúci program, ktorý vychádza z potrieb Vašej pleti. Naša odbornosť a doterajšie skúsenosti sú základným východiskovým predpokladom Vašej spokojnosti. Klasické ošetrenia pleti robíme americkou profesionálnou kozmetikou značky DMK(Danné Montague-King). Táto značka nás zaujala svojimi viditeľnými účinkami na pleť a tiež svojou čistotou a eleganciou.

V priateľskej atmosfére sme pre Vás vytvorili príjemné miesto, ktoré je venované kráse a pocitu zdravia. Užite si jemný dotyk, zažite blahodarne kúry a naberte nové zásoby sily.

Ćlenovia OZ CFT Nové Zámky majú u nás celoročnú zľavu a to na celotelovu a lokálnu kryoterapiu -10%, na lejzrovú terapiu 10%

Nájdete nás na adrese M.R. Štefanika 36, Nové Zámky a na sociálnej sieti Facebook https://www.facebook.com/liren.sk/

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať . Iryna 0905 687 678 alebo mailom na: liren.sk@gmail.com

Chcem sa stať členom CFT NZ!
Scroll to Top