Fibo Karting – Motokárová hala

Od roku 2013 sa snažíme ponúknuť všetkým motoristickým priaznivcom v širokom okolí Nových Zámkov nezabudnuteľné zážitky na našej motokárovej dráhe. V roku 2016 sme sa presťahovali do väčších a modernejších priestorov na Komárňanskej ceste 3. Naša nová hala patrí medzi 3 najväčšie KRYTÉ motokárové haly na Slovensku a pravidelne usporadúvame rôzne preteky a súťaže pre našich priaznivcov. Tešíme sa na Vašu návštevu.

FIBOKARTING BAR – zastávka v boxoch pre jazdcov

Počas prestávok medzi jazdami Vás radi uvítame pri príjemnom posedení v našom bare, ktorý je súčasťou haly v ktorej jazdíme. Cez presklennú stenu môžete sledovať aj iných jazdcov a cibriť si aj teoretickú techniku jazdenia. Na veľkej obrazovke máte možnosť vidieť aktuálne informácie o jazdcoch na trati a ich najlepšie časy. V prípade organizovania oslavy, školenia alebo firemnej akcie, vieme Vám zabezpečiť kompletnú obsluhu vrátane občerstvenia. Ak nemáte pri sebe dostatok hotovosti – žiaden problém, u nás sa dá platiť aj KARTOU.

ČO ZÍSKATE AKO ČLEN OZ CFT NOVÉ ZÁMKY?

Pre teba ako člena OZ. CFT Nové Zámky sme si pripravili benefity vo forme 10% zľavu pre každú jazdu na motokárach. Ak by si si chcel zapretekať s kamošmi takisto tu máš možnosť využiť 10% zľavu pre skupinovú jazdu pre 6 osôb na 30min. A ak by ťa nadchlo jazdenie môžeš si uplatnit 5% zľavu a nakúpiť doplnky  na našom Eshope-  s motošportovým oblečením a doplnkami   – www.fibokartingshop.sk

Chcem sa stať členom CFT NZ!
Scroll to Top